SİNAN ARSLAN-0541 842 90 37
iletisim@baskayaotomasyon.com
Tekke Mah. 3715 Sok.No:32/1 Tarsus/Mersin

Endüstriyel Kapı

Trafik akışının en hızlı şekilde yapılmış olduğu yerlerde emniyetli geçişleri sağlamaya yardımcı kapı sistemlerinden biri olarak Endüstriyel kapı yer alıyor. Çelik ya da aliminyum kaplı olarak farklı alternatif şekilde tarafınıza sunulabilmektedir. Kolay uygulanabilirlik özelliğinin yanı sıra son derece dayanıklı olması da endüstriyel kapıların önemini bir kez daha ortaya koymaya yetiyor. En uygun fiyat güvencesi ile sizlerde geçişlerde açık görüş olanağı sağlayan endüstriyel kapıların temin edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürünün yataklama özelliği sayesinde sorunsuz bir şekilde hem açılır hem de kapanır işlemlerini yapmasına zemin hazırlar. Otomatik özelliği sayesinde siz uğraşmadan kapınız kendi kendine açılır kapanır eylem içerisine girecektir. Ürün içerisinde ki mekanik halat ve yay sistemleri oluşabilecek güvenlik kazalarının da önüne geçiyor.

Dayanıklı yapısının yanı sıra uzun ömürlü olma sebebiyle de endüstriyel kapıların tercih edilmeye başlandığını belirtmemiz mümkündür. O halde hemen sizlerde Endüstriyel Kapı fiyatları için bilgi alıp, güvenlikli geçişlerin ortamlarınızda olabilmesi adına da endüstriyel kapı sistemlerine bir an önce başvurabilirsiniz.